Impregnated Core Pregnant Bursa Core


Impregnated Core Pregnant Bursa Core

Podrobnosti o produkte

S profesionálne a produktívne továreň, HAINAISEN je jedným z popredných výrobcov core jadro tehotné bursa Čína impregnované. Vitajte na veľkoobchodné impregnované core tehotné bursa core od nás, máme vždy lacné výrobky ponúknuť.

V bani stavebné a vrtné výstavby, neistoty a premenlivosť rock spôsobila veľa problémov pre bežné vŕtanie stavebných. PDC vrtáky sú široko používané, vysokú stabilitu a skvelé pórov tvoria efektívnosti ktoré favorizoval; však pri stavbe zložitosť rock je ďaleko nad naše očakávania, premenlivé rock môže brániť normálnej prevádzky PDC vŕtačka jamy, nehôd ako ostrie lámanie alebo diera zmrštenia môže dôjsť, čím nielen ovplyvňuje životnosť vrtáku, ale tiež ovplyvňuje pórov tvoria kvality.

Ako zlepšiť situáciu, vyriešiť problém, ako aj poskytovať PDC vrtáky s viac stabilný výkon a lepšiu kvalitu pre široko užívateľov sa stáva výzvou pre všetky vŕtacie bity výrobcov. Pretrvávajúca vo svojom presvedčení "sa snažia najlepšie slúžiť všetkým zákazníkom", Jinshuo spoločnosť vykonala zásadný prelom a vyvinuli novú technológiu – diamantové-á PDC vrták po tvrdej práce takmer jeden rok a nespočetné množstvo neúspechov.

Diamantové-á PDC vŕtanie Bit má vrstvu diamantové zrno na povrchu pracovnou časťou cez špeciálny remesiel, ktorý kladie na diamond ochranný film na PDC vrtáku. Experiment, ktorý svedčil: diamond film môže zlepšiť silu blade, účinne znížiť pravdepodobnosť lámanie blade, posilniť stabilitu PDC vrták, rovnako ako predĺžiť životnosť PDC vrták; existencia diamantové zrno ďalej zvyšuje účinok ochrany meradlo, pórov tvorí kvalita je vyššia; Medzitým, drsnosť a ostrosť Diamond film zvyšuje samoostriace pôsobenia PDC vrták, menovite ostrie pre vŕtačku trochu dopredu, čím výrazne zníženie trvania "vrták lištu" a vŕtanie zábery rýchlo.

Existujú tri druhy vrtákov diamantové-á takto: diamantové-á PDC kotva vrták, diamantové-á PDC-koruniek vrtáky a diamantové-á PDC koruniek vrták. Tri druhy výrobku všetky prešli inšpekcie odboru technického dohľadu a inšpekcie a získal národný patent certifikát.


Vyšetrovanie
返回顶部