Wireline Impregnated Diamond Core Bit


Wireline Impregnated Diamond Core Bit

Podrobnosti o produkte

S profesionálne a produktívne továreň, HAINAISEN je jedným z popredných Čína drôtové impregnované diamond core bit výrobcov. Vitajte na veľkoobchod drôtové impregnované diamond core trochu od nás, máme vždy lacné výrobky ponúknuť.

Stručný prehľad

Miesto pôvodu:

Značka:

Číslo modelu: všetky

Typ: Vrták

Typ stroja: Vŕtanie nástroj

Certifikácia: ISO 9001

Materiál: Liate ocele, PDC

Spracovanie typu: kovanie

Použitie: mäkké, drsné, nekonsolidované formácie vŕtanie

Farba: čierna

Balenie amp; Doručenie


PackagingDetails:

insideinsponge, outsideincartons

DeliveryDetail:

7days

Aký je povrch-sada diamond core bit?


Ako už názov napovedá, povrch-sada diamond trochu líši od impregnované diamantové typ pretože sú nastavené s jednej vrstvy z prírodného vŕtačka diamantové na pracovných plochách bit koruny v vopred určenom vzore.

Rozdiely povrchu-sada Diamond core bit a bit core impregnované diamond.

Diamanty sú namontované na bit korunu práškové kovovej zαkladnej tela, ktoré je taveného ocele nástroj tela alebo drieku. Na rozdiel od impregnované diamond bit, ktorý kontrolovanej erózie práškového kovu bit koruny je žiaduce vystaviť nové diamantové kryštály, maticu kovovým spojivom používaných pre všetkých Dimatec povrchu-set bitov je extrémne tvrdý a odolný voči opotrebeniu. Funkciou bit koruny matrix tela na povrch-set bit je bezpečne drží diamanty v priebehu operačnej polohe

Povrch-sada diamond core trochu široko použitie.

Diamantový povrch-Set bitov sú predovšetkým vhodný pre použitie vŕtanie pomerne mäkký, brúsne, nekonsolidované formácie, ktoré nie sú efektívne vŕtané impregnované diamond bitov. Odporúčajú sa aj pre použitie v vŕtanie ťažšie formácie, kde voľné otáčky a zaťaženie bit sú nedostatočné využívanie impregnované diamond bitov kvôli vrtné zariadenia obmedzenie.

Povrch-sada diamond core bit mnohé dobré vlastnosti:

Spoločné, povrch-set diamantového brúsneho bude poskytovať vyššiu mieru penetrácie než impregnované diamond bitov mäkšie útvary prevažne v dôsledku vyšší stupeň vystavenia jednotlivých diamantovými kryštálmi. Však ako sú osadené iba hrubé jednovrstvový diamantových kryštálov, diamantový povrch-set bitov všeobecne prinesie nižšie celkovo trochu života než impregnované diamond bit.


Vyšetrovanie
返回顶部